Duyurular

Kongremizin tam metin bildiriler kitabı ve özet kitapçığı web sayfamızın “Kongre Yayınları” bölümünde yayınlanmıştır.


 

Değerli katılımcılar,

Sempozyumumuzda sunulan bildirilerin tam metinleri için son gönderim tarihi 30 Haziran 2017‘ye uzatılmıştır.

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.


Çok Değerli katılımcılar,

Sempozyumumuza göstermiş olduğunuz ilgiden ve katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Sempozyumumuzda sunulan bildiriler için özet kitapçığımız kısa bir süre içinde web sayfamızdan yayınlanacaktır. Özetlerini güncellemek isteyen yazarlarımız 22 Mayıs 2017 tarihine kadar ules@sakarya.edu.tr adresine özetlerinin güncel halini gönderebilirler.

Sempozyumumuzda sunulan bildirilerin tam metinleri için son gönderim tarihi 15 Haziran 2017‘dir. Tam metinlerinizi ules@sakarya.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. Bilim kurulumuz tarafından uygun görülen tam metinlerin hakem süreci sonunda uygun görülmesi halinde enstitümüz dergisinde (Sakarya University Journal of Education) sempozyum özel sayısı olarak; dergi özel sayısında yer almayanların Bildiri Kitabı olarak basılması düşünülmektedir. Bu nedenle tam metinlerinizin yazım kurallarına uygun olarak belirtilen tarihe kadar tarafımıza ulaştırılması büyük önem arz etmektedir.

Tam metin şablonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tam metin yazım kuralları için lütfen buraya tıklayınız.

Anlayışınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

 

——————————————————————————

Değerli katılımcılar,

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kimlik ile gidilebilmektedir. Ancak kamu kuruluşlarında çalışan personellerin (eş yada çocukları ile gelecek olan katılımcıların eş veya çocukları için de almaları gerekebilir, kurumlarına danışmalarını öneririz) mutlaka kurumlarından yurt dışına çıkmasında mahsur olmadığını gösteren ıslak imzalı bir belge almaları gerekmektedir. Yazının bir örneği aşağıdaki bağlantıda verilmiştir.

Belge örneğini indirmek için tıklayınız.

Ayrıca Ercan havaalanından Kıbrıs’ın farklı bölgelerine transfer için KIBHAS’ın servislerini kullanabilirsiniz (Web sayfası : http://kibhas.org/ )

Bunların dışında katılımcılarımızın aşağıda bağlantısı verilern katılımcı bilgi formunu doldurmasını rica ediyoruz.

Katılımcı bilgi formu: https://docs.google.com/a/sakarya.edu.tr/forms/d/e/1FAIpQLSf_BYBYL8sR1xAZvsr6pNlad1xeYFfGdZhZpYMoHrPoWh9Qjg/viewform

Sempozyumumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

——————————————————————————

Değerli katılımcılar,

VIII. Uluslararası Lisansüstü Eğitim Sempozyumu Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi Kampüsünde yapılacaktır. Harita üzerinde sempozyum yerini görmek için lütfen tıklayınız.

——————————————————————————

Değerli katılımcılar,

Konaklama için kullanabileceğiniz bazı misafirhane ve konukevleri aşağıda iletişim bilgileri ile birlikte listelenmiştir. Aynı tarihlerde başka sempozyumlar da olduğu için katılımcılarımızın erken rezervasyon yapmalarını önermekteyiz.

 

Girne Öğretmen Evi

Web sayfası: http://www.girneogretmenevi.com/

 

City Royal Hotel

Fiyatlar: oda + kahvaltı

Single/ BB          170 TL geceliği   –   Double/BB          240 TL geceliği

Rezervasyon için 8:45 – 16:45 arası, 0392 2287621 veya 0392 2287611 no’ lu telefondan ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon yapılmasını öneririz.